Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich pątników i osoby zainteresowane pielgrzymką na dzień skupienia, który poprowadzi kierownik pielgrzymki ks. Paweł Bielecki. Rozpoczynamy Mszą św. w kolegiacie o godzinie 16.30 a po niej spotkanie w auli KLO.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 16.30 odbędzie się w naszej kolegiacie koncert promujący płytę „Ad Mariam Europa”. Organizatorem jest garwolińsko – pilawskie środowisko Skautów Europy. Po każdej Mszy św. będzie możliwość nabycia płyty, by wesprzeć wędrówkę skautów przez Włochy do Rzymu. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. w Kolegiacie o godz. 6.30, 8.00. 10.00 i 18.00. Tego dnia poświęcenie pól w Głoskowie, Łętowie i Dudce. Msza św. w kaplicy o godz. 16.00, później poświęcenie pól.
  4. W poniedziałek podczas Mszy św. wieczorem modlimy się za ofiary katastrofy pod Smoleńskiem.
  5. W czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy i nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. wieczorowej.
  6. Odpust ku czci św. Antoniego w kaplicy na cmentarzu w czwartek o godzinie 19.00.
  7. 19 czerwca organizowany jest wyjazd Kółek Różańcowych do Siedlanowa. Zapisy w zakrystii lub u pani Janiny Zając.
  8. Siostra Agnieszka dla której zbieraliśmy pieniądze na rekonstrukcję twarzy i języka składa serdeczne podziękowanie za okazana pomoc materialną i modlitwę. Dziękuje za duchowe wsparcie i obejmuje wszystkich swoją modlitwą.
  9. Badanie drożności żył i tętnic metodą Dopplera 4 lipca od godzimy 14.00 w przychodni „Centrum” przy ulicy Staszica 24. Badania kosztują 55 zł.
  10. Kino "Wilga" Garwolin , Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie , Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie , Parafia Jana Pawła II w Garwolinie zapraszają na film:PRZYPŁYW WIARY 12 czerwca /środa/ godz.16:30 i 19:00.
  11. w ramach ogólnopolskiej kampanii "W kobiecym interesie" pod patronatem Najwyższej Izby Kontroli oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego,15 czerwca (w sobotę), w godzinach 10.00-16.00 w mobilnym gabinecie ginekologicznym przy ul. Olimpijskiej 1. odbędą się bezpłatne badania ginekologiczne - USG i cytologia.
  12. 18.06.będzie Msza św. przedszkolaków z racji zakończenia roku szkolnego.
  13. W tym tygodniu Pan odwołał do wieczności: Wojciecha Komuda, Jana Boratyńskiego i Halinę Ruta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….
Dodano: 10 Czerwiec 2019
Gimnazjum NR 6 - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego