15 Niedziela zwykła

1. Dziś w Głoskowie o godzinie 11.00 Msza św. z racji 90 lecia istnienia OSP.

2. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie w salce na plebanii dla wszystkich, którzy chcą posługiwać w służbie muzycznej grupy 7A w czasie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę

3. W środę 17 lipca o godz. 17.30 będziemy modlić się w intencji śp. ks. Mariana Juszczyka w 77 r. jego męczeńskiej śmierci.

4. Od środy po Mszy św. wieczorowej nowenna do św. Anny.

5. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii.

6. W następną niedzielę będziemy gościli przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie. Wygłoszą Słowo Boże i zbiorą ofiary na utrzymanie tej katolickiej rozgłośni.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Helena Żołądek, Marianna Wiechetek, Jan Przybysz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Dodano: 25 Lipiec 2019