18 Niedziela zwykła

1. Podobnie jak w latach ubiegłych w czasie trwania pielgrzymki od 3 sierpnia do 14 - Msza św. wieczorna będzie sprawowana o godz. 20.00, a po niej Apel Jasnogórski. (Nie będzie Mszy św. o godz. 17.30), Tych którzy nie mogą fizycznie pielgrzymować zachęcamy do duchowej pielgrzymki. Przypominamy, że w duchowe pielgrzymowanie może się włączyć każdy, kto: będzie (w miarę możliwości) codziennie uczestniczył we Mszy św. i przystąpi do Komunii św.; codziennie odmówi część Różańca św., modlitwę południową Anioł Pański i Apel Jasnogórski; każdy dzień przeżyje z konkretną intencją wynagradzającą, pokutną lub błagalną; codziennie odmówi Modlitwę Pielgrzyma.
  2. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  3. W następną niedzielę (11 sierpnia) odbędzie się festyn rodzinny. Rozpoczęcie o godzinie 13.00 na placu przy plebanii. ( W programie m.in.13.oo – teatr biblijny z Krakowa. 17.oo – Halina Frąckowiak, animacje i zabawy dla dzieci, kuchnia wiejska… szczegóły na plakatach)
  4. 31 sierpnia wyjazd Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Zapraszamy zalatorów i członków Kół Żywego Różańca.
  5. Zachęcamy do lektury Katolickiego Echa Podlasie.
W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Tadeusz Radziejewski i Barbara Goć. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 06 Sierpień 2019