19 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz. 9.30 różaniec wypominkowy, a o 10.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  2. Organizujemy wyjazd do Częstochowy na 14 i 15 sierpnia. Koszt wyjazdu 65 zł. Płatne przy zapisach w zakrystii, podajemy również PESEL.
  3. Jutro czyli w poniedziałek 12 sierpnia zapraszamy wszystkich katechetów na plebanię na godzinę 18.00
  4. We wtorek różaniec i procesja fatimska o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy.
  5. W czwartek (15 sierpnia) - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym Kościele o godz. 6.30; 8.00; 10.00; 12.00 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. W tajemnicę dnia wpisuje się święto Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny. Główna Msza św. o godzinie 10.00.
  6. W następną niedzielę o godz. 10.00 uroczyście wprowadzimy do naszej świątyni pielgrzymów, którzy brali udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
  7. W niedzielę - 25 sierpnia - o godz. 10.00 w naszej parafii odbędą się parafialne dożynki. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  8. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  9. 27 sierpnia o godzinie 17.30 będzie Msza św. za dobrodzieja parafii śp. dra Józefa Nowaka. Po Mszy św. Zespół Garwolin.org będzie rozdawał publikację nt. doktora.
  10. Mieszkańcy Woli Rębkowskiej informują, że zostały podjęte działania mające na celu powstrzymanie inwestycji recyklingu tworzyw sztucznych na terenie miasta. Mieszkańcy Woli Rębkowskiej apelują o śledzenie procesu powstawania inwestycji, bu uniknąć składowania odpadów na terenie miasta.
  11. 31 sierpnia wyjazd Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Zapraszamy zalatorów i członków Kół Żywego Różańca.
  12. Zachęcamy do lektury Katolickiego Echa Podlasie.
  13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Kazimierz Ostrowski i Mieczysław Chaciński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 11 Sierpień 2019