20 Niedziela zwykła

1. Również dzisiaj o godz. 10.00 będziemy modlili się w intencji naszego klubu sportowego Wilga Garwolin. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek Mszą św. o godz. 10.00 rozpoczniemy rejonowe spotkanie katechetów. Serdecznie zapraszamy.
  3. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  4. W niedzielę - 25 sierpnia - o godz. 10.00 w naszej parafii odbędą się parafialne dożynki. Prosimyo przygotowanie wieńców dożynkowych.
  5. 31 sierpnia wyjazd Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Zapraszamy delatorówi członków Kół Żywego Różańca.
  6. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania festynu parafialnego naszej parafii składamy serdeczne podziękowania: Nadleśnictwu Garwolin, Dyrekcji SP 1 i państwu Wichockim. Za kulinaria i pomoc dziękujemy sołtysom i mieszkańcom wiosek: Lucin, Natalia, Żabieniec, Stary Puznów, Nowy Puznów, Jagodne, Dudka, Łętów, Głosków, Czyszkówek, Kol. Unin, Niecieplin.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Stanisława Frelek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 04 Wrzesień 2019