23 Niedziela zwykła

1. O  godz. 9.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i Msza św. w ich intencji.
  2.  O godz. 12.00 Msza św. dla dzieci oraz poświęcenie tornistrów. Zapraszamy dzieci i rodziców.
  3. dożynki gminno-powiatowe w Miętnem. Uroczystości rozpoczną się Eucharystią o godz. 12:00 w kościele w Miętnem.
  4. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  5. W piątek z racji 13 dnia miesiąca różaniec i procesja fatimska po Mszy św. wieczorowej.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Już dzisiaj można odebrać w zakrystii deklarację zgłoszeniową dla dzieci.
  7. KRP, fundacja Podlaskie Centrum Radiowe oraz wójt gminy Górzno zapraszają na Festyn Rodzinny Finału II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich 2019 z terenu diecezji siedleckiej i drohiczyńskiej, który odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Miętnem w przyszła niedzielę. Początek o 14.00.
  8. 14 września w ramach Wielkiej Modlitwy „Polska pod Krzyżem” odbędzie się całodzienne czuwanie modlitewne w Miętnem. Zgłoszenia chętnych przez stronę parafii Miętne. Organizujemy również wyjazd autokarowy na czuwanie do Włocławka. Zapisy do środy.
  9. 21.09.w Siedlcach odbędzie się Hosanna festiwal muzyki chrześcijańskiej dla młodzieży. Chętnych na wyjazd zapraszamy do zakrystii.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć kleryka naszej diecezji. Taca będzie przeznaczona na potrzeby WSD w Siedlcach.
Dodano: 08 Wrzesień 2019