24 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godzinie 11.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Z zakrystii należy odebrać deklarację zgłoszeniową dziecka.
  2. KRP, fundacja Podlaskie Centrum Radiowe oraz wójt gminy Górzno zapraszają na Festyn Rodzinny Finału II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich 2019 z terenu diecezji siedleckiej i drohiczyńskiej, który odbędzie się dzisiaj na terenie Zespołu Szkół w Miętnem. Początek o 14.00.
  3. W środę nasz ksiądz proboszcz Stanisław Szymuś obchodzi imieniny. Życzymy mu obfitości łaski bożej i doświadczania na co dzień ludzkiej serdeczności.
  4. ino "Wilga" w Garwolinie w najbliższą środę 18 września będzie wyświetlało biograficzny dokument "Tajemnica Ojca Pio". Seanse o godz. 16.30 i 18.30.
  5. W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.
  6. Zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców a także osoby aktywne i przedsiębiorcze, w najbliższy czwartek 19.09.2019r. na spotkanie formacyjne o godzinie 18:00 oraz Mszę Świętą o godzinie 19:30 do Parafii Jana Pawła II w Sulbinach. Mszę Świętą odprawi i spotkanie poprowadzi ks. Mariusz Zaniewicz.
  7. W piątek na godzinę 17.30 zapraszamy wszystkich uczestników grupy modlitewnej św. Ojca Pio. Msza św. z relikwiami ojca Pio będzie odprawiona z racji pierwszej rocznicy istnienia grupy modlitewnej.
  8. 21.09.w Siedlcach odbędzie się Hosanna festiwal muzyki chrześcijańskiej dla młodzieży. Chętnych na wyjazd zapraszamy do zakrystii.
  9. Wszystkich pątników fizycznych i duchowych grupy 7A zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe 22 września do Kolegiaty. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 16.30 a potem spotkanie przy ognisku oraz w auli KLO.
  10. Zapraszamy dzieci i młodzież na wspólne chwalenie Pana przez śpiew i zabawę podczas prób scholi, które odbywają się w nieparzyste weekendy miesiąca (tj. 1,3). W soboty próba o 9:30, a w niedzielę o 10:30. Gorąco zapraszamy chcących wspólnie z nami chwalić Pana swoimi talentami. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii w zakładce schola.
  11. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii misjonarza ks. Pawła Wysokińskiego. Ks. Paweł jest księdzem naszej diecezji. Pracował jako wikariusz w Górznie a obecnie pracuje na misjach w Boliwii.
  12. W tym tygodniu Pan odwołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Jerzego Cieślańskiego i Stefana Kryczkę, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Wieczny odpoczynek…
Dodano: 15 Wrzesień 2019