25 Niedziela zwykła

2.   Pątników fizycznych i duchowych grupy 7A zapraszamy dzisiaj na spotkanie popielgrzymkowe. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 16.30 a potem spotkanie przy ognisku oraz w auli KLO.

3.   Od jutra przyjmujemy intencje na pierwsze półrocze roku 2020.

4.   W czwartek Msza św. o godzinie 12.00. w intencji uczestników Eucharystii oraz w intencjach napisanych na kartkach.

5.   W czwartek 11 rocz. śmierci ks. Bpa Jana Mazura. Pamiętajmy o nim
w naszych modlitwach.

6.   Starostwo Powiatowe w Garwolinie, Światowy Związek Żołnierzy AK Obwodu Gołąb oraz Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zapraszają na obchody 80. rocznicy powstania Państwa Podziemnego 27 września br, tj w piątek. O g. 17.00 złożenie kwiatów pod Pomnikiem AK, o 17.30 odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny, a następnie Koncert "Póki Polska Żyje w Nas" w naszej Kolegiacie.

7.   W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie Koła Lektorów Świeckich.

8.   W sobotę 28 września po raz kolejny odmawiana będzie na ulicach miast Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Skwer Solidarności w centrum Garwolina o godz. 15.00.

9.   W przyszłą niedzielę o godzinie 16.30 Msza św. w 10r. śmierci Mariana Pasika. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

Dodano: 25 Wrzesień 2019