28 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o 9.30 różaniec i Msza św. o godzinie 10.00 za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Dzisiaj z racji 13 dnia miesiąca ostatni w tym roku różaniec fatimski o godzinie 17.30.
  3. Jutro 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o naszych nauczycielach i wychowawcach.
  4. Dzisiaj z okazji Dnia Papieskiego po wszystkich Mszach Świętych harcerki z formacji Skauci Europy będą sprzedawać tradycyjne kremówki. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony zostanie na działalność harcerek.
  5. Harcerstwo katolickie na ziemi garwolińskiej obchodzi dziś 35 lecie istnienia. Rozpoczęcie o godzinie 14.40 w ogrodach.
  6. Parafia Matki Bożej Częstochowskiej zaprasza we wtorek na godzinę 19.00 na spotkanie dla mężczyzn „Męska wspólna sprawa czyli wiara”.
  7. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu modlimy się za służbę zdrowia.
  8. Kandydatów na ministrantów zapraszamy w sobotę na godzinę 10.00 do auli KLO.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy.
  10. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na wydarzenia związane z XIX Dniem Papieskim. Dzisiaj o godzinie 15:00 w sali widowiskowej wystąpi Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie z koncertem pieśni patriotycznych, religijnych, dedykowanych papieżowi i lubianych przez św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
    Natomiast o 12:30 Kino "Wilga" wyświetli film "Tajemnica Ojca Pio". Projekcja filmu z lektorem. Bilety do kupienia w kasie i na stronie internetowej.
  11. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Włoch w dniach 30 maja - 7 czerwca 2020 r. (9 dni) Więcej informacji w zakrystii, na stronie internetowej klogarwo.pl lub u ks. Artura Zbańskiego - Prefekta.
  12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Maria Bartkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 13 Październik 2019