27 Niedziela zwykła

1. Dziś po Mszy św. o godzinie 8.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania w kościele.
  2. Dziś zapraszamy rodziców ministrantów na spotkanie do auli po Mszy św. o godzinie 10.00.
  3. Dziś obchodzimy 23 r. beatyfikacji Męczenników Podlaskich. Przez ich wstawiennictwo prośmy dla nas o jedność w rodzinach i dar męstwa w wyznawaniu wiary.
  4. W przyszłą niedzielę o 9.30 różaniec i Msza św. o godzinie 10.00 za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy.
  6. Harcerstwo katolickie na ziemi garwolińskiej obchodzi 13 października 35 lecie istnienia. Rozpoczęcie o godzinie 14.40 w ogrodach.
  7. „Zapraszamy do wsparcia Kwesty Papieskiej, na którą szlachetne datki będą zbierali uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w dniach 9 – 15.10.2019 r. na terenie miasta Garwolina"
  8. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na wydarzenia związane z XIX Dniem Papieskim.
    W niedzielę, 13 października, o godzinie 15:00 w sali widowiskowej wystąpi Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie z koncertem pieśni patriotycznych, religijnych, dedykowanych papieżowi i lubianych przez św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
    Natomiast o 12:30 Kino "Wilga" wyświetli film "Tajemnica Ojca Pio". Projekcja filmu z lektorem. Bilety do kupienia w kasie i na stronie internetowej.
  9. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Włoch w dniach 30 maja - 7 czerwca 2020 r. (9 dni) Więcej informacji w zakrystii, na stronie internetowej klogarwo.pl lub u ks. Artura Zbańskiego - Prefekta.
  10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Celina Łubian i Zdzisław Majewski.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Dodano: 08 Październik 2019