34 Niedziela zwykła Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj o 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach; ul. Polska, Jana Pawła II. Poniedziałek godz. 17. 00 Kol. Unin; Wtorek ul. godz.17. 00 ul. Nadwodna, Krótka, Zgody; Środa godz. 17.00 ul. Stawki, Mokra, Modrzewskiego; Czwartek godz. 17.00 ul. Budzeń, Jutrzenki, Lazurowa; Piątek godz. 17.00 al. Legionów, ul. Polna, Dobra, Gracjanów; Sobota godz. 8.30 os. Kamieni (ul. Bursztynowa, Granitowa, Diamentowa, Rubinowa, Marmurowa), Zacisze
  2. Dzisiaj od  godz. 9.00-13.00 kolejne katechezy dla narzeczonych.
  3. W tym tygodniu Pan Organista będzie roznosił opłatki: poniedziałek – ul. Radosna, Boczna, Spacerowa, Kołłątaja, Konarskiego, księcia Janusza; wtorek – ul. Budzeń, Jagodzińska (niska zabudowa), Zagrodowa, kol. Henryków, Andrzejkiewicza, Zacisze, oś. Kamienne; środa – ul. Kościuszki (niska zabudowa), 3-ego Maja, Modrzewskiego, Mokra, Stawki; piątek -  oś. przy ul. Targowej; sobota – ul. Targowa, oś. „Cichy Zakątek”.
  4. Podobnie jak w latach poprzednich w Narodzenie Pańskie (25.12.) o godz. 12.00 będziemy przeżywać uroczystość dziękczynną Małżonków Jubilatów obchodzących w tym roku złote bądź srebrne gody. Zgłoszenia w zakrystii do 18 grudnia.
  5. KSM naszej parafii zachęca do włączenia się w akcję „Polak z sercem”. Dotyczy ona zbiórki produktów żywnościowych i innych rzeczy z długim terminem przydatności dla naszych rodaków na wschodzie. Kosze są wystawione w kościele.
  6. W zakrystii można zgłaszać przekazanie świerków do dekoracji kościoła na Boże Narodzenie.
  7. W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie lektorów.
  8. W sobotę będzie obchodził imieniny ks. Andrzej Danieluk nasz wikariusz. Z tej okazji życzymy mu Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask w kapłańskim posługiwaniu.
  9. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, a wraz z nim nowy Rok Liturgiczny. Po Mszy św. o godzinie 10 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  10. W najbliższą niedzielę KSM naszej parafii będzie rozprowadzał kalendarze adwentowe dla dzieci i dorosłych zbierając fundusze na swoją działalność.
  11. Również w przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie będzie rozprowadzać wieńce adwentowe.
  12. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Marian Szeląg, Bronisław Pawelec, Antoni Wiechetek. Wieczny odpoczynek…
Dodano: 24 Listopada 2019
Gimnazjum NR 6 - 34 Niedziela zwykła Chrystusa Króla Wszechświata