3 Niedziela zwykła

1. Święto Ofiarowania Pańskiego wypada w przyszłą niedzielę i jest Dniem Życia Konsekrowanego, dlatego modlić się będziemy za wszystkich, którzy życie swoje całkowicie poświęcili na służbę Bogu i ludziom w niezliczonych zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Prosić też będziemy o liczne i dobre powołania do zgromadzeń zakonnych - również z naszej parafii. Taca tego dnia przeznaczona będzie na wsparcie zakonów klauzurowych w diecezji. Podczas każdej Mszy poświęcenie gromnic.
  2. W czwartek po mszy św. wieczorowej spotkanie Koła Lektorów Świeckich.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godzinie 8.00. po Mszy św. spotkanie w Kościele.
  4. Wszyscy, którzy chcieliby jeszcze przyjąć księdza z błogosławieństwem domu, mogą zapisywać się w zakrystii.
  5. W niedzielę zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie w kościele o 11.30.
  6. W tym tygodniu Pan odwołał  z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Józefa Siarkiewicza, Sylwestra Dąbrowę, Jacka Dąbrowskiego, Stanisława Kowalczyka i Mariana Witaka. Wieczny odpoczynek…
Dodano: 26 Styczeń 2020