4 Niedziela zwykła

1. Dziś ponadto – na Mszy o godz. 8.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania, po Mszy o 10,oo adoracja Najświętszego Sakramentu, zaś o 11.3o spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  1. W poniedziałek (3.02.) w liturgii Kościoła wspominamy św. Błażeja. Za jego wstawiennictwem będziemy prosić Boga o zdrowie gardła i o łaskę dobrego korzystania z daru mowy. Po Mszy św.                o godz. 8.00 wierni otrzymują błogosławieństwo połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.
  1. W środę przypada 15 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza - ks. Bpa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację po Mszy o 17.3o
  1. Pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa Msza św. o godzinie 15.00.
  1. W najbliższy piątek zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę na godzinę 19.30.
  1. W przyszłą niedzielę o godzinie 9.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św. w ich intencji o godzinie 10.00.
  1. Również w następną niedzielę o godz. 17.30 w auli KLO odbędzie się prelekcja pod nazwą "Szczęśliwe relacje w małżeństwie i rodzinie" Jacka i Jadwigi Pulikowskich.
  1. Diecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia zaprasza kobiety zmagające się z chorobą nowotworową piersi na XI Diecezjalna Pielgrzymkę Amazonek do Kodnia, która rozpocznie się w niedzielę              9 lutego o godz. 10.oo. Szczegóły na plakacie.
  1. Młodzież z KLO w Garwolinie w ramach projektu RAZEM-bądźMY zaprasza na spotkanie w piątek 7.02 o g. 15:30 do Centrum Sportu i Kultury w sali konferencyjnej.
  1. W tym tygodniu Pan odwołał  z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Tadeusz Gawryś, Adam Kędziorek i Marcin Piesio. Wieczny odpoczynek…

Dodano: 02 Luty 2020