5 Niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 9.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św. w ich intencji o godzinie 10.00.

1. Ponadto - o godz. 17.30 w auli KLO prelekcja pod nazwą "Szczęśliwe relacje w małżeństwie i rodzinie" Jacka i Jadwigi Pulikowskich, zaś w Kodniu trwa XI Diecezjalna Pielgrzymka Amazonek.

1. We wtorek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą otoczmy wszystkie osoby cierpiące, chore                           i wszystkich, którzy niosą samarytańską pomoc potrzebującym opieki. Msza św. z udziałem chorych i namaszczeniem o godz. 10.00. Prosimy osobom starszym i chorym pomóc w dotarciu do świątyni.

1. W czwartek zapraszamy na mszę św. o godzinie 12.00. na kartkach możemy pisać intencje. Msza św. odprawiana jest w intencjach wszystkich uczestników Eucharystii.

1. W tym tygodniu Pan odwołał  z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Marcin Piesio, Kazimierz Rękawek, Jan Gudno – Puischel. Wieczny odpoczynek…

Dodano: 10 Luty 2020