Ogłoszenia duszpasterskie - 4 niedziela Wielkiego Postu (22 marca 2020)

1. Msze św. dzisiaj i w następną niedzielę 6.3o, 8.oo, 9.oo, 10.oo, 11.oo, 12.oo, 16.oo, 17.oo, 18.oo.

1. Od dzisiaj transmisja Mszy św. na żywo z naszej świątyni. Na naszej stronie internetowej… parafiagarwolin.pl znajdziemy okienko z możliwością oglądania Mszy na żywo oraz okienko z widokiem kaplicy gdzie odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Na żywo także transmisja Gorzkich Żali dzisiaj po Mszy o 12.oo oraz Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.3o

1. Prosimy, by osoby starsze, chore oraz dzieci i młodzież pozostały w domach i uczestniczyli w Mszach św. transmitowanych za pośrednictwem mediów, zwłaszcza z naszej świątyni.

1. Od jutra dyżur spowiedniczy w dni powszednie od 9.oo do 11.oo oraz od 16.oo do 18.oo. W niedzielę i święta w czasie Mszy św.

1. Przypominamy, że kościół jest otwarty cały dzień wraz z wystawionym Najświętszym Sakramentem i dlatego jest możliwość indywidualnej adoracji.

1. W środę - 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia możemy podjąć się   duchowej adopcji dziecka poczętego. Kartki z deklaracją znajdziemy na bocznych ołtarzach. Osoby, które fizycznie nie będą w kościele mogą podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego bez podpisywania deklaracji. Msze św. o godz. 6.3o 8.oo 10.oo i 18.oo

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą o godz. 18.oo

1. Mając na uwadze ten trudny czas trwającej epidemii zachęcamy do modlitwy, zwłaszcza w naszych domach, aby dobry Bóg przez wstawiennictwo Matki Najświętszej ustrzegł nasze rodziny przed zakażeniem. Zachęcamy, by w oknach swoich mieszkań i domów wystawiać obraz Matki Bożej, jak to czynili nasi przodkowie, prosząc Maryję, by chroniła od chorób, zarazy i nawałnic.

1. Egzamin do bierzmowania i bierzmowanie są przełożone i odbędą się po świętach.

1. W tym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej: Henryka Gajewskiego, Alicję Parobczak i Seweryna Owczarczyka. Wieczny odpoczynek…

Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Bartosz Przybysz kaw. z Kamionki par. Borowie i Karolina Nitka panna z Dudki par. tut. – zap.2

Dodano: 22 Marzec 2020