Intencje Mszy św. na bieżący tydzień

Wtorek 31.03

6.30

+Jana, Marię, Mariusza, zr. Rosłańców, Rękawków

6.30

+rodziców, Stanisławę, Józefa, Ludwika, Filipinę zr. Przybyszów, Krupów

6.30

+Bronisława, Stefanię, Wiesława, Jana, zr. Paziewskich, Świętochowskich

7.00

+Józefę Wielgosz (greg)

7.00

+Stanisława Salamończyka (30dz)

7.00

+Juliannę (9r)

8.00

+Lucynę Banasik, Jana, Henryka, Stanisławę, Feliksa

17.30

+Henryka Witaka (16r), Wojciecha, Adolfa, Ludwika, Helenę, Mariannę, Stanisława

Środa 01.04

6.30

+Władysławę, Mariannę, Jadwigę, Jana, Tadeusza, Edmunda, Bogdana, zr. Mętraków, Gubów

6.30

Dz-bł. w 44r.ur. Pawła Zalecha o Boże bł., opMB dla niego i całej rodziny

7.00

+ Józefę Wielgosz (greg)

7.00

+Antoniego, Zygmunta, Marię i Edmunda Żaków

7.00

+Bogusława Powierża (30dz)

8.00

+Adama (6r), jego rodziców, Leokadię i Władysława Winiarek

17.30

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy:

+Janinę Bukowską

+Joannę, Ewę i Romualda Kałaska

+Krystynę i Aleksandra Walickich

+Antoninę (2r), Jana, Tadeusza Trójkowskich, Mariusza Śmietankę, zr. Ornatów, Trójkowskich, Śmietanków

+Jarosława Lasotę (10r), Karola, zr. Lasotów

+Seweryna (6r) i Danutę Chmielak, rodziców obu stron

+Sylwestra Dąbrowa

+Tadeusza Gawryś

+Stanisławę (1r) i Tadeusza Makulec, rodziców obu stron

+Henryka Kuber

+Arkadiusza Mazek (23r), Stanisława, Halinę, Leokadię i Piotra Kowalczyk, Helenę, s. Klarę

+Jana Żołądek (5msc), dziadków: Jana i Genowefę Żołądek, Józefa i Helenę Mikulskich, zr. Żołądków, Mikulskich

+Ryszarda Witaka

+Antoninę Winiarek (16r)

Czwartek 02.04

6.30

+Michalinę Rękawek (30r) i Józefa

6.30

+Stanisława (1r), Jana, Grzegorza Sitek, Janinę Strzeżysz

6.30

Dz-bł. z racji imienin Wiktora, Mirosława i ur. Barbary, Sylwii, Antoniego z prośbą o Boże bł., opMB i potrzebne łaski

7.00

+ Józefę Wielgosz (greg)

7.00

+Andrzeja i Genowefę Nowickich, rodziców i rodzeństwo obu stron, Antoniego, Sylwestra, Zofię, Marię, Jerzego, Józefa, Stanisława

7.00

+Ryszarda Witaka (30dz)

8.00

+Czesława, rodziców, Stefanię, rodziców i rodzeństwo

12.00

W int. uczestników Eucharystii

17.30

W intencji kapłanów, misjonarzy, członków WKCh i ich rodzin

Piątek 03.04

6.30

+ Renatę Borkowską (20r), bliskich zm

7.00

+ Józefę Wielgosz (greg)

7.00

+Stanisława Paziewskiego (26r)

7.00

+Ryszarda Witaka

8.00

+Edwarda Wągrodzkiego (15r), zr.

17.30

 

Wynagradzająca

 

 

Sobota 04.04

6.30

+Marię Wojtyłło, Stanisławę, Aleksandra, Zygmunta, Ludwika, zr. Wysokińskich

6.30

O Boże bł., opMB, potrzebne łaski, zdrowie na każdy dzień życia dla Heleny i Ryszarda oraz dzieci i wnuków

7.00

+ Józefę Wielgosz (greg)

7.00

+Kazimierza (13r), Wiktorię, zr. Parzyszków, Matysiaków

7.00

+Janinę Bukowską (30dz)

8.00

+Zofię (14r), Stanisława, Helenę, Stanisława, Bogdana Syrek

8.00

+Władysławę, Franciszka, Mariana, Marcina, Henryka, Helenę, Zdzisława zr. Filipowskich, Krawczyków

Niedziela 05.04

6.30

+Krystynę, Stefanię, Wacława Kruszewskich, Mariannę i Kazimierza Osiak

8.00

+ Józefę Wielgosz (greg)

8.00

+Teresę, Stanisława, Alicję, Annę, Jana, Genowefę, Zygmunta

8.00

+Jerzego i Władysławę, zr. Sucheckich, Michnów

8.00

Dz-bł. w 25r.ur. Tomasza o wiarę, Boże bł. i opMB

9.15

Głosków

10.00

Za parafian

10.00

Dz-bł. z racji 18r.ur. Antoniego Biernackiego z prośbą o Bożebł., opMB i dary DŚw

12.00

+Mariana Bogusza, zr.

12.00

+Irenę Mucha (2r)

16.30

Dz-bł. w 60r.ur. Urszuli i w 40r.śl. o Boże bł. i opMB dla nich, dzieci i wnuków

18.00

+Roberta Orowieckiego (21r), zr. Orowieckich, Eugeniusza, Janinę, Bolesława, Henryka

<<< Powrót
Dodano: 22 Marzec 2020
Odwiedzin: 122234