Intencje mszalne

Poniedziałek 04.05

6.30

+Henryka (30r)

6.30

+Henryka (16r), rodziców i dziadków obu stron, Wacława, Mariannę, dusze w czyśćcu cierpiące

6.30

+Stanisława, Stanisławę, Stanisławę, Antoniego, Ewę, Barbarę, Adama, z r. Sosnowskich i Bombińskich

7.00

+ Wandę Lis gr

7.00

+Zygmunta Rękawka

8.00

W int. męża i córek o ich nawrócenie i wypełnienie woli Bożej za wstawiennictwem św. Józefa

8.00

+Jadwigę(11r), Franciszka, Irenę zm. z r. Saganków i Ochników

17.30

+Rafała Wojdygę(15r), Mirosława, Reginę, Józefa, Jana Proczków, Artura, Jana i zm. dziadków

17:30

+Jana Kępka gr.

 

Wtorek 05.05

6.30

+Antoniego(41r), Mariannę, Waldemara, Krzysztofa, Janinę z r. Baranowskich, dusze w czyśćcu cierp.

6.30

+Marię, Stanisława Wojtyłów, rodziców obu str.

6.30

+Władysławę(r. śm) Mariannę i Bolesława

6.30

+Irenę Trzpil

7.00

+ Wandę Lis gr

7.00

+Filipinę, Franciszka, Antoniego, Rozalię i Kazimierza, zm. z r. Muchów i Kałasków

8.00

+Stefanię, Jana, Janusza, Stanisławę i Stanisława, z r. Szubińskich

17.30

+Genowefę i Stefana Leśniewskich, dziadków Leśniewskich, Błażejczyków

17:30

+Jana Kępka gr.

 

Środa 06.05

6.30

+Beatę Miętus, Janusza Szewczyka

6.30

+Ryszarda Maszkiewicza(r.śm)

6.30

+Tadeusza Szczegota(18r.) Janinę, zm. rodziców i rodzeństwo obojga str.

7.00

+ Wandę Lis gr

7.00

+Adolfa (7r), Wandę, rodziców obu stron

8.00

+Stanisławę Ornat

17.30

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy:    /   DL +Jana Kępka gr.

+Zygmunta i rodziców obojga stron

+Stanisława Rękawka, rodziców i rodzeństwo obu stron

+Celinę Bajera

+Stanisławę Piłka

+Irenę i Tadeusza Lacek

+Mariannę i Antoniego, Irenę, Franciszka, Waldemara, Darka z r. Sierańskich

+Henryka Konstantego(11r) i rodziców obojga str

Dz-bł w rocz. Śl. Zofii i Sławomira, o Boże bł. I pot. Łaski dla nich i dzieci, pomyślne zdanie matury dla córki

+Stanisławę Kowalską z racji imienin, Stanisława i Andrzeja Kowalskiego, rodzic. obu stron

+Genowefę(11r) Bronisława, zm. z r. Walickich

+Leokadię Szostak

O łaskę zdrowia dla Janusza

+Władysława Kondeja(23r) jego rodziców i rodzeństwo, Janinę, Henryka, Krzysztofa z r. Kazowskich

+Irenę i Lucjana Kujda

+Sylwestra Dąbrowa

+Stanisława Michalika i Stanisława Makulca (z racji imienin)

+zm z r. Lasotów, Władysławę, Stefana Kamola, Jarosława, Stefana Kryczkę, Tomasza i MariannęRomanek

+Emilię Kobierską

+Stanisława Muchę, zm z r. Muchów i Babików

+Kazimierę Mazek, Małgorzatę i Tadeusza Wielgosz

+Helenę Hryszkiewicz

+Stanisława Andrzeja

+Teresę Mucha

Czwartek 07.05

6.30

+Helenę i Stanisława, Stanisława i Franciszkę, Stefana i Feliksa, Mariolę, Irenę, Cecylię, Wiktorię i dusze w czyśćcu cierp.

6.30

 

6.30

+Mariannę i Bolesława Karczmarczyk, Marię Kobus i zm. z r. Karczmarczyków

7.00

+ Wandę Lis gr.

7.00

+Zofię, Stanisława i Macieja Baranowskich

8.00

+Wiesława (18r), Janinę (2r), Mariana, Andrzeja, Zygmunta

12.00

W int. uczestników Eucharystii

17.30

 W intencji kapłanów, misjonarzy, członków WKCh i ich rodzin

17:30

+Jana Kępka gr.

 

Piątek 08.05

6.30

+Artura Muchę, Stanisława, Jerzego, Genowefę, Antoniego, dusze w czyśćcu cierpiące

6.30

+Stanisława Burno, zm. z r. Burno i Miętusów

6.30

+Stanisława Maszkiewicz i dusze w czyśćcu cierp.

7.00

+ Wandę Lis gr.

7.00

+Stanisławę i Bolesława Kęder, ks. Stanisława Maksymowicza

7.00

+Cecylię Bajera (30dz)

8.00

+Felicję Halinę Walenda

17.30

+Stanisława Włodarczyka, Kazimierę i Wacława Krzysztoszek

17:30

+Jana Kępka gr.

 

Sobota 09.05

6.30

+Stanisławę, Juliana, Henryka, Czesławę, Marię, Zofię, z r. Pawliszewskich i Jabłońskich

6.30

 

6.30

 

7.00

+ Wandę Lis

7.00

+Kazimierę, rodziców obojga stron, Alicję i Zbyszka Parobczak

7.00

+Mariannę, Teresę, Franciszka Krzymińskich

8.00

Dz-bł w 6 rocz. Ur. Macieja z prośbą o Boże bł. Opiekę M. Bożej i dary Ducha Św

8.00

+Stanisława Byszewskiego, Bogusława Kotlarskiego, Piotra Ekierta i zmarłych kolegów piłkarzy

8.00

+Stanisława, Stanisławę, Genowefę, Krzysztofa, Iwonę

8:00

+Jana Kępka gr.

15.00

Ślub

 

Niedziela 10.05

6.30

MW

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Służek NMPN i świętość rodzin, aby były środowiskiem wzrostu powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego

8.00

AD

+ Wandę Lis gr.

8.00

MM

+Tomasza Redę 11r

8.00

Poza

+Teresę(3r) Eugeniusza, zm. z r. Muchów

9.15

AD

Głosków

10.00

SS

Za parafian / wypominkowa

10.00

MM

+Stanisława, Teresę, Alicję, Annę, Jana, Genowefę, Zygmunta, zr. Piotrowskich, Ocepów, Talarków

10.00

Poza

+Stanisława Patynowskiego

12.00

MW

Chrzcielna

12.00

DL

O zdrowie i Boże bł. dla sióstr i ich rodzin z KRK osiedle Zarzecze zel. Krystyny Łysiak

12.00

Poza

O łaskę zdrowia dla Genowefy, radość w życiu rodzinnym i umocnienie dobrą nowiną Zbawiciela

12.00

Poza

Dz-bł w 4 rocz. ur. Eryka i Sylwii w 24 rocz. ur. o Boże bł. Opiekę M. Bożej i dary Ducha Św.

16.30

RA

Za zm. z r. Rękawków, Michała(17r), Mariannę(6r), Juliana-Zbigniewa(11r), dziadków z r. Rękawków, Maszkiewiczów, Cicheckich

16.30

DL

+Jana Kępka gr.

18.00

DL

+Krystynę Sekuła(2r) Jana

 

<<< Powrót
Dodano: 02 Maj 2020
Odwiedzin: 123447