Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 9. 2o różaniec i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

2.  Msza św. w intencji wszystkich żołnierzy 1 Pułku Strzelców Konnych dzisiaj o godz. 10.oo w naszej Kolegiacie.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.3o, w sobotę po Mszy św. o godz. 8.0o, w niedziele natomiast o godz. 173o. Pielęgnujmy piękny polski zwyczaj wspólnego śpiewania Litanii Loretańskiej w naszych domach.

4. W środę po Mszy wieczorowej nabożeństwo fatimskie.

5. W sobotę święto patrona Polski, św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Niech ten święty patron będzie orędownikiem w trudnym budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie.

6. Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędą się 24 maja po Mszy św. o godz. 10.oo w kościele. Spisanie aktu w tygodniu przed chrztem w kancelarii parafialnej.

7. Katechezy dla narzeczonych zaplanowane są na 24.05; 31.05 i 07.06 w godz. 13.3o - 15.3o w kościele. Wszelkie informacje na stronie parafii w zakładkach.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wpłaty na konto naszej Parafii składają ofiary na utrzymanie naszej Świątyni.

9. Zachęcamy do czytania Echa Katolickiego.

10. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Halinę Krupop. Wieczny odpoczynek…

Dodano: 10 Maj 2020