12 Niedziela zwykła21.06.2020r.

1. Dzisiaj -

– na Mszy o 10.oo modlić się będziemy za wszystkich mieszkańców Garwolina z racji Dni Garwolina

– po mszy o 10 katecheza chrzcielna w Sali parafialnej

– na Mszy o 12.oo swoją prymicyjną Mszę odprawi ks. Sławomir Ochnik

- zbiórka do puszek na KUL

2. Nowenna dla kandydatów do bierzmowania codziennie po mszy św. wieczorowej. Wszyscy kandydaci do bierzmowania mają odbyć spowiedź do czwartku włącznie.

3. W piątek o godz. 8.oo Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Liceum Katolickie o 11.3o. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na Mszach w tygodniu.

4. Spowiedź przed I komunią św. w piątek godz. 16.oo

5. W sobotę I Komunia św. w trzech grupach 9.3o, 11.oo i 12.3o

6. W następną niedzielę – poświęcenie pól i Msza św. w Zawadach o godz. 15.oo

7. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wpłaty na konto i ofiary składane w zakrystii wspierają  utrzymanie naszej Świątyni.

8. Zachęcamy do czytania Echa Katolickiego.

9. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Sabinę Domarecką, Andrzeja Rękawka, Radosława Żaka i Hieronimę Kowalską, której pogrzeb odbędzie się we wtorek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodano: 24 Czerwiec 2020