Ogłoszenia duszpasterskie

13 Niedziela zwykła  28.06.2020r.

1. Dzisiaj - poświęcenie pól i Msza św. w Zawadach o godz. 15.oo

2. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.3o; 7.oo; 8.oo; i 18.oo. Można uzyskać odpust zupełny za posługiwanie się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub Biskupa, pod warunkiem odmówienia wyznania wiary. O godz. 18.oo ks. Bp udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.   

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W piątek Msza z godz. 15.oo przeniesiona na godz. 8.oo. Zachęcamy do obchodzenia I piątków. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w sobotę o godz. 8.00. 

4. W następną niedzielę 
– taca na potrzeby Katolickiego Radia Podlasie.
- adoracja Najświętszego sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godzinie 10.oo
- po Mszy wieczorem spotkanie zainteresowanych pielgrzymką, zwłaszcza służbę muzyczną

5. Informujemy, że w okresie wakacyjnym, a więc od jutra zmienia się porządek odprawiania Mszy świętych – w dni powszednie zapraszamy na Eucharystię o godz. 6.3o; 8.oo i 17.3o, a w niedziele 6.3o; 8.oo; 10.oo; 12.oo; 18.oo i 20.oo.

6. Dziękujemy za obrus do kaplicy Najświętszego Sakramentu ofiarowany przez KRK zel. Stanisława Mucha, które to koło obchodzi 70 lat istnienia.
                                       
7. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wpłaty na konto i ofiary składane w zakrystii wspierają utrzymanie naszej Świątyni.

8. Z dniem 1 lipca do pracy w Liceum Katolickim przychodzi ks. Karol Nasiłowski, który zastąpi ks. Artura Zbańskiego. Ks. Arturowi dziękujemy za 4 letnią posługę wśród nas i życzymy obfitości Bożych łask w dalszej pracy.

9. Już dziś zapraszamy na koncert w stulecie urodzin św. Jana Pawła II w wykonaniu Orkiestry Kameralnej z Warszawy. Koncert w naszej Kolegiacie 12 lipca po Mszy o 18.oo.

10. Kolejny raz przypominamy o noszeniu maseczek lub zachowaniu odległości.
 
11. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w miesiącu lipcu poświęconym szczególnie czci Krwi Chrystusa na krótką modlitwę codziennie po mszy św. o godz. 8.oo

12. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Hieronimę Kowalską i Eugeniusza Trzpila. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

<<< Powrót
Dodano: 29 Czerwiec 2020
Odwiedzin: 125040