14 Niedziela zwykła  5.07.2020r.

1. Dzisiaj –
– taca na potrzeby Katolickiego Radia Podlasie.
- adoracja Najświętszego sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godzinie 10.oo
- po Mszy o g. 18:00 spotkanie informacyjne dotyczące tegorocznej pielgrzymki

2. W okresie wakacyjnym porządek odprawiania Mszy świętych – w dni powszednie zapraszamy na Eucharystię o godz. 6.3o; 8.oo i 17.3o, a w niedziele 6.3o; 8.oo; 10.oo; 12.oo; 18.oo i 20.oo.

3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Na karteczkach możemy składać prośby i intencje w których będziemy się modlić podczas Eucharystii.

4. W następną niedzielę o godz. 9.30 różaniec i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

5. W następną niedzielę, 12 lipca po Mszy o 18.oo, w naszej Kolegiacie koncert w 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II w wykonaniu Warszawskiej Opery Kameralnej oraz towarzyszących Artystów. Przypominamy, że nie będzie Mszy św. o godz.20.00

6. Z dniem 1 lipca do pracy w Liceum Katolickim przyszedł ks. Karol Nasiłowski oraz przy Parafii zamieszka ks. Paweł Bielecki, który rozpocznie studia na KUL-u. Obu księży witamy bardzo serdecznie, cieszymy się z waszej obecności.

7. Kolejny raz przypominamy o noszeniu maseczek lub zachowaniu odległości. Przypominamy, że w głównej nawie udzielamy komunii św. na rękę a w bocznych nawach do ust. Bardzo prosimy, by się do tego stosować, Jest to prośba bardzo wielu parafian.

8. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Zbigniewa Gałązkę, Adama Radziejewskiego, Władysława Wielgosza, Wiktora Poncyliusza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodano: 05 Lipiec 2020