16 Niedziela zwykła

1. 25 lipca ks. Krzysztof obchodzi dzień swoich imienin. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. 25 lipca - w sobotę - obchodzić będziemy wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i wszystkich podróżujących. W wigilię wspomnienia w piątek po mszy św. wieczorowej o godzinie 17.30 poświęcimy wszelkie pojazdy, a zwłaszcza nowe i będziemy się modlić się o błogosławieństwo dla ich użytkowników. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przekazane organizacji MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w zakupie środków transportu.
  3. W następną niedzielę o godz. 12.oo Suma Odpustowa ku czci św. Anny, patronki naszego miasta. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. prof. Jerzy Witczak, nasz rodak pracujący we Wrocławiu.
  4. Z uwagi na zaistniałą sytuację związana z pandemią, wyjątkowo w tym roku w lipcu i sierpniu sakrament chrztu będzie udzielany w 1, 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św.    o g. 12:oo
  5. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Antoni Ostrowski, Zdzisław Śwital. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dodano: 20 Lipiec 2020
Gimnazjum NR 6 - 16 Niedziela zwykła