19 niedziela zwykła 9.08.2020

1. Dzisiaj – o godz. 9.30 różaniec wypominkowy, a o 10.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
- pielgrzymka duchowa – godz. 19.3o różaniec, Msza św. i apel.

2. W czasie trwania pielgrzymki od 3 - 14 sierpnia zapraszamy na Pielgrzymkę duchową. Modlitwę rozpoczynamy o godz. 18,oo: w programie różaniec, konferencja, Msza św. o godz. 19,oo, nowenna i apel Jasnogórski.

3. W czwartek Msza św. o godz. 12.oo w intencji uczestników Eucharystii.

4. W czwartek różaniec i procesja fatimska o godz. 18.3o. Serdecznie zapraszamy.

5. W sobotę (15 sierpnia) - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym Kościele o godz. 6.3o; 8.oo; 10.oo; 12.oo. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. W tajemnicę dnia wpisuje się 100 – lecie Bitwy Warszawskiej, święto Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny. Główna Msza św. o godzinie 10.oo

6. W następną niedzielę -
- na Mszy o 10.oo uroczyście wprowadzimy do naszej świątyni pielgrzymów, którzy brali udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapraszamy też tych, którzy uczestniczyli w pielgrzymce duchowej.
- od godz. 11.3o dzień skupienia dla narzeczonych.
- zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w Bejrucie

7. W dniach 10-14 sierpnia pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Szczegóły na plakatach.

8. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy z naszej parafii w dniach 14 i 15 sierpnia. Zapisy i kontakt w zakrystii.

9. W niedzielę, 23 sierpnia - o godz. 10.oo odbędą się parafialne dożynki. Prosimy  o przygotowanie wieńców dożynkowych.

10. Wyjazd do Leśnej Podlaskiej Kółek Różańcowych 29.08. Zapisy w zakrystii.

11. Komunikaty….

12. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jakub Walicki i Teresa Brych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodano: 08 Sierpień 2020