29 niedziela zwykła - 18.10.2020

Mając na uwadze obostrzenia, które weszły w życie z dniem wczorajszym, informujemy, że na nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć 200 osób.  Od przyszłej niedzieli dodatkowe Msze św.

Program niedzielny: 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo 16.3o 18.oo

1. Dzisiejsza niedziela –

- taca przeznaczona na misje, rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego

- do puszek zbierane są ofiary na rzecz Marysi Tchórzewskiej

- odwołane jest dziś liczenie wiernych

2. W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach uczestników. Kartki możemy składać przed ołtarzem.

3. Spotkania wszystkich grup parafialnych zawieszone do odwołania.

4.  Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe, które można wypełnić i złożyć w zakrystii. Bardzo serdecznie prosimy wypełniać czytelnie, odmieniając imiona i nazwiska zmarłych, np. polecamy śp. Jana, Barbarę z r. Nowaków, Kowalskich.  Prosimy również o wpisywanie nazwy ulicy lub miejscowości z którą mają być czytane kartki wypominkowe. W naszej parafii przez cały listopad będziemy odmawiali codziennie różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

5. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy.

6. Burmistrz Miasta Garwolin i Wójt Gminy Garwolin przypominają, że wciąż trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych. Ze względu na bezpieczeństwo najlepiej spisać się przez Internet, skorzystać z punktu spisowego w urzędzie gminy, lub zadzwonić na Infolinię Spisową i spisać się podczas rozmowy z rachmistrzem telefonicznym.  Z rolnikami, którzy do tej pory nie spisali się samodzielnie może kontaktować się rachmistrz.

------------

Marysia Tchórzewska - jest 9 letnią dziewczynką, która cierpi na rzadką chorobę - hemimelię strzałkową. Jest to wada polegająca na niedorozwoju części kończyny dolnej i skróceniu kości budującej kończynę. W nóżce dziecka brakuje kości strzałkowej, wielu kości śródstopia, nie ma pięty, kość piszczelowa jest krótsza, a nóżka jest końsko – szpotawa. Marysia do tej pory przeszła 3 ciężkie operacje w USA.

Dodano: 23 Październik 2020