32 niedziela zwykła - 8.11.2020

1. Dziś – Msze św. – 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo 16.3o 18.oo. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary do puszek na potrzeby prześladowanych wspólnot kościoła.

2. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę skupienie połączone z przygotowaniem do chrztu w kościele o godz. 15.45

3. Przyjmujemy jeszcze kartki wypominkowe. Przez cały listopad odmawiamy różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W ciągu roku w każdą 2 niedzielę miesiąca o godz. 9.3o różaniec, a o godz. 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

4. W środę 11 listopada, przypada rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i w jej obronie. Chcemy także modlić się o to, by każdy Polak troszczył się o wspólny dom, jakim jest nasz kraj. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na Eucharystię w intencji Ojczyzny o godz. 10.00, podczas której będziemy zawierzać dobremu Bogu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Polski, a także będziemy Go prosić, aby każdy jej mieszkaniec czuł się dobrze jako obywatel i jako chrześcijanin. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30; 7.00; 8.00; 10.00 i 17.30.

5. W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach, które polecamy na kartkach.

6.  W przyszłą niedzielę taca na Caritas.

7. Dziękujemy za ofiary składane w zakrystii lub na konto Parafii na utrzymanie Świątyni – 3x50 zł, oraz 20 zł.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Antonii Rogus, Halina Bieńko, Maria Talarek, Marianna Górka, Halina Haim, Teresa Marciniak, Kazimiera Floriańczyk, Krzysztof Malitka, Paweł Przybysz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodano: 07 Listopada 2020