34 niedziela zwykła - 22.11.2020 - Uroczystość Chrystusa Króla.

1. Msze św. w niedzielę – 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo 16.3o 18.oo.

2. Codziennie w tym tygodniu o godzinie 20.oo w naszym kościele modlimy się na różańcu w intencji chorych i ich rodzin oraz za nasza Ojczyznę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Przez cały listopad odmawiamy różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Przyjmujemy jeszcze kartki wypominkowe.

4. W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach, które polecamy na kartkach.

5. W przyszłą niedzielę -
- rozpoczynamy Adwent, a wraz z nim nowy Rok Liturgiczny.
- o godz. 14.oo konferencja ks. Jacka Świątka o Mszy Trydenckiej, a o 14.3o Msza św. w rycie trydenckim.
- praktykę duszpasterską w naszej Parafii rozpocznie diakon Robert Piedgoń.
- KSM będzie rozprowadzał kalendarze adwentowe

6. Dziękujemy za ofiary składane w zakrystii lub na konto Parafii na utrzymanie Świątyni – 2x200 zł, 3x100 zł, 80 zł, 2x50 zł, 25 zł.

7. Panowie organiści rozprowadzają opłatek codziennie w kancelarii, w zakrystii, a w sobotę przed kościołem w godz. 9.oo – 13.oo oraz przez całą niedzielę.

8. Gdyby ktoś chciał ofiarować świerk do dekoracji kościoła na Boże Narodzenie prosimy o kontakt w zakrystii.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Marianna Zając, Wanda Tobiasz, Mariusz Kropp, Zofia Rękawek, Marek Janiec, Stanisław Sztylka, Henryk Marzec i Helena Moch. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodano: 22 Listopada 2020