2 Niedziela po B. Narodzeniu - 3 stycznia 2021

1. Dziś I niedziela miesiąca. Nabożeństwo po Mszy o godz. 6.3o

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywaną świętem Trzech Króli. Msze św. 6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo 18.oo. Tego dnia błogosławimy kadzidło i kredę, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domów kreślimy litery C + M + B oznaczające prośbę, by Chrystus pobłogosławił nasz dom. Po literach Rok Pański 2021. Taca w tym dniu przeznaczona na misje.  Ze względu na obostrzenia nie odbędzie się coroczny Orszak Trzech Króli.

3. W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach uczestników Liturgii. Jest to także I czwartek miesiąca.

4. W następną niedzielę -
– kolejna Msza św. w rycie rzymskim o godz. 14.3o. Nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Jacek Świątek, dyr. KLO w Siedlcach
- różaniec wypominkowy po Mszy o 16.3o

5. Ze względu na obostrzenia, gdzie kółka różańcowe nie mogą spotykać się w domach na zmiankach różańcowych, proponujemy spotkania modlitewne w kościele. Zgłoszenia w zakrystii.

6. Dziękujemy za ofiary składane w zakrystii lub na konto Parafii na utrzymanie Świątyni – 2x500 zł, 250 zł, 150 zł, 3x100 zł, 50 zł. Bóg zapłać.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych - śp. Halinę Tomala, Wandę Szewczyk, Henryka Mikulskiego, Zuzannę Rosa i Stanisława Włodarczyka.
Bliskim, pogrążonym w żałobie wyrażamy serdeczne współczucie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodano: 02 Styczeń 2021