Intencje na bieżący tydzień

Środa 6.01

6.30

+ Mariannę Zadrożną 2r. Michała i rodziców obojga stron

6.30

+ Michała Chciałowskiego – 30 dz.

8.00

+Aleksandrę i Jacka Biernackich, zm. z r. Biernackich i Krzyśpiaków

8.00

+ Wiesława Lewandowskiego 1r. i zm. z r. Lewandowskich

8.00

+ Irenę Ocep gr.

9.00

+ Stanisława Włodarczyka

10.00

Za parafian

10.00

Dz-bł w int. Jerzego Filaber w 83 rocz. ur. o Boże bł. i opiekę M.Bożej na dalsze lata życia dla jubilata i całej rodziny

11.00

+Henryka Mikulskiego

12.00

+Macieja Muchę

18.00

Nowenna                      

 

 

O zdrowie dla Janusza

+Stanisławę Przybysz 31r, Józefa, Teresę, Henryka i zm. z r. Muchów i Przybyszów

+Genowefę z racji imienin, Mariana, zm. z r. Muchów, Jacka Ornata, Hannę i Krzysztofa Szwed

+ Pawła Przybysza

+ Henryka Marzec

+Mariannę, Tomasza, Teresę i Witolda Starosz

+Helenę i Stanisława, zm. z r. Dutkowskich

+Wacławę Szarek-Fijołek

+ Michała Chciałowskiego

+ Radosława Żaka

+  Leszka Żołądka

+ Mariusza Kropp

+ Marka Janiec

+  Rozalię Baran

+ Józefę Bąk

+ Grażynę Jasińską

+Stanisława Samoraja

+ Jadwigę Zalewską

+Jerzego Pytlarczyka 3r. i Mariannę Pytlarczyk

+Jana Ziomka

+Wandę Szewczyk

+Henryka Mikulskiego

+Halinę Tomala

+Macieja Muchę

 

Czwartek 7.01

6.30

+ Barbarę Michalik

6.30

+ Wacławę Błażejczyk

7.00

+ Ryszarda Mikulskiego 7r. rodziców, rodzeństwo obojga str

7.00

+Bożenę Cabaj 14r.

7.00

Dz-bł w 18 rocz. ur. Macieja z prośbą o Boże bł. pot. łaski i opiekę M.Bożej

7.00

+ Irenę Ocep gr.

8.00

Dz-bł w 44 rocz. chrztu św. Rafała i w 33 rocz. ur. Mateusza, o wierność sakramentom i otwartość na wolę Bożą

12.00

Za uczestników Eucharystii

17.30

Za kapłanów, misjonarzy, członków WKC i ich rodzin

 

Piątek 8.01

6.30

Za zmarłych z rodz. Kotasów, Sienkiewiczów, Wągrodzkich, Mazków, Mikulskich, Lewczuków, Kowalczyków i Dziwiszków

6.30

+Józefa Zygmunta Ochnika

7.00

+ Irenę Ocep gr.

7.00

+Marię Rusak i zm. z r. Rusaków i Rogólskich

7.00

+Mieczysława i zm. z r. Gorów, Maśniaków i Chruścielów

7.00

+ Halinę Bieńko

8.00

+Ireneusza Bajera-30 dz.

8.00

+Stanisławę 23r. Feliksa 13r.zm. rodziców obojga str i Zofię Talarek 3r.

17.30

+Jerzego 25r. Mariana, Jana, zm. z r. Bartkiewiczów i Baranów

 

Sobota 9.01

6.30

+ Reginę Rogulską 11r. oraz rodziców: Karolinę i Jana

6.30

+Bolesława Kocon 22r. i zm. z r. Kocon

6.30

+ Seweryna, Arkadiusza, rodziców obojga stron i rodzeństwo

7.00

+ Romana Jarząbka 9r. Sebastiana Stonia, rodziców i rodzeństwo obojga stron

7.00

+ Krzysztofa Wielgosz 9r. zm. rodziców: Krystynę i Romana

7.00

+ Marię, Jana, Henryka, Mariana, Jana z rodz. Krzyśpiaków

8.00

+Konstantego Jaśkiewicza – 30 dz.

8.00

+ks. Henryka 9r. Alfredę i Czesława Wielgosz

8.00

+Franciszka Makulec w rocz. śm. i zm. z r. Makulców

8.00

+ Irenę Ocep gr

 

Niedziela 10.01

6.30

+ O powołania do Zgromadzenia Sióstr Służek NMPNiepokalanej i świętość rodzin, aby były środowiskiem wzrostu powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego

8.00

+  Genowefę 34r. Stanisława, Jerzego, Ewę, z r. Szostaków, rodziców obojga str.

8.00

+ Irenę Ocep gr

8.00

+Irenę 8r. i Józefa Góźdź 24r.

9.00

+Edmunda Polaka

9.15

Głosków

10.00

Za parafian/wypominkowa

10.00

+ Grażynę i Bogdana Kurek oraz rodziców obojga str

11.00

+

12.00

+ Chrzcielna

12.00

Dz-bł w 18 rocz. ur. Karola z prośbą o Boże bł. pot. łaski i opiekę M.Bożej

12.00

Dziękczynna w 27 rocz. ślubu Marii i Mirosława za wszelkie dobro jakim zostali obdarowani z prośbą o dalsze błog. dla nich i całej rodziny

16.30

+ Mieczysława Banaszka, rodzeństwo i rodziców z obojga stron

18.00

Dz-bł z racji 6 rocz. ur. Kubusia z prośb. o Bbł. pot. łaski, op. MB, dary Ducha Św. i wszelkie dobro

 

<<< Powrót
Dodano: 01 Styczeń 2021
Odwiedzin: 128784