Ogłoszenia duszpasterskie – 5 niedziela zwykła - 7.02.2021

1. W dzisiejszą niedzielę –
- nabożeństwo z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 6.3o
- Msza św. w rycie trydenckim o 14.3o

2. W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą otoczmy wszystkie osoby cierpiące, chore i wszystkich, którzy niosą samarytańską pomoc potrzebującym opieki. Msza św. z udziałem chorych i namaszczeniem o godz. 12.oo. Prosimy osobom starszym i chorym pomóc w dotarciu do świątyni.

2a. W czwartek w parafii św. Jana Pawła II o godzinie 18.00 Msza św. w intencji kobiet oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. Zaprasza Duszpasterstwo Kobiet naszej diecezji.

3. W następną niedzielę -
- godz. 15.3o w kościele katechezy chrzcielne
- po Mszy o 16.3o różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
- młodzież z KSM-u zbierając fundusze na swoje utrzymanie będzie rozprowadzać „coś słodkiego”, a Niekanapowi zdrapki wielkopostne.

4. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie Świątyni  – 2 po 200 zł, 4 po 100zł. Bóg zapłać.

5. Przypominamy o zachowaniu norm epidemicznych, noszeniu maseczki i zachowywaniu dystansu.

6. Ze względu na utrzymujące się obostrzenia kontynuujemy zwiększoną ilość Mszy w niedzielę. (6.3o 8.oo 9.oo 10.oo 11.oo 12.oo 16.3o 18.oo)

7. Wielu z Was pytało o wizytę duszpasterską, bo słyszymy tu i ówdzie, że jedni chodzą, inni robią w kościele, ale też wiele Parafii przełożyło kolędę na spokojniejszy czas, gdy sytuacja epidemiczna ulegnie poprawie. Po konsultacji z Radą Parafialną przełożyliśmy kolędę na czas po Wielkanocy. Ufamy, że sytuacja na tyle się ustabilizuje, że będzie można bezpiecznie pójść i błogosławić nasze domy.

8. Polećmy zmarłych, którzy w tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Tadeusz Mitek, Marian Gendek, Marek Wielgosz, Jadwiga Wielgosz, Mirosław Świrk, Celina Kałaska i Zygmunt Pytlarczyk. Wieczny odpoczynek racz im dac Panie...

Dodano: 06 Luty 2021