1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Wszystkich ministrantów, lektorów świeckich, służbę liturgiczną zapraszamy w sobotę do kościoła o godz. 10:00 na skupienie wielkopostne.
  2. W następną niedzielę – godz. 10.oo modlitwa w intencji Żołnierzy Wyklętych oraz w rocznicę Konfederacji Barskiej. Jest to również niedziela pomocy Kościołowi w świecie „Ad Gentes” - zbiórka do puszek.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne, za udział w których można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek o godz. 16.30 oraz o godz. 20.00. Droga Krzyżowa śpiewana w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św.
  4. Wielki Post zachęca do podjęcia praktyk pokutnych. Przypominamy trzy praktyki pokutne: modlitwa, post i jałmużna. Pomyślmy o naszych wielkopostnych postanowieniach, o pojednaniu z Bogiem w Sakramencie Pokuty oraz z naszymi bliźnimi.
  5. 6 marca (sobota) w Gończycach spotkanie Kół Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii do 3 marca.
  6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej Kolegiacie 14 marca, czyli 4 niedzielą Wielkiego Postu.
  7. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie Świątyni  – 200 zł, 100 zł, 50 zł. Bóg zapłać.
Dodano: 21 Luty 2021
Gimnazjum NR 6 - 1 Niedziela Wielkiego Postu