Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 3 niedziela Wielkiego Postu (7.03.2021)

 

1. W dzisiejszą niedzielę –                                       

- nabożeństwo z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 6.3o
- po Mszy o 18.oo, w przeddzień Dnia Kobiet, spotkanie z Moniką Kuszyńską pt: „Słabość jest siłą”. Transmisja na żywo także na You Tubie oraz Facebooku.

 

2. W środę po Mszy św. o godz. 8.oo rozpoczyna się nowenna do św. Józefa. 

 

3. W czwartek na godzinę 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 1. Spotkanie w kościele.

 

4. Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Siedleckiej zaprasza w czwartek na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu do parafii w Sulbinach. Spotkanie pt: „Misjonarska gorliwość Samarytanki” rozpocznie się o godz. 18.oo. 

 

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Łukasz Pawluk, prawnik, wychowawca w Bursie siedleckiej. Program Mszy św. w  poniedziałek i wtorek: 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo … 15.3o 17.oo 18.3o 20.oo.  W Głoskowie 16.15. Spowiedź w poniedziałek i wtorek w godz. 8.oo – 13.oo oraz 15.oo – 20.3o. 

 

6. W następną niedzielę –  o godz. 14.oo Msza św. Trydencka za papieża Franciszka. Kolejna Msza św. będzie 11 kwietnia. W kościele będą wydrukowane teksty w języku polskim i łacińskim. 
                                                                                                                                 

 

7. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego – KRK z Zawa zel. Marii Witak 200, KRK zel. Barbary Witak 150, KRM z Zawad zel. Stanisław Piłka 150, Teresa Dygut 20, KRK z Czyszkówka zel. Krzyśpiak Alina, Apolonia Jurkiewicz 40.

 

8. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie Świątyni  –  500 zł, 200, 4 po 100 zł. Bóg zapłać. 

 

9. Parafia w Sulbinach zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową, trwają już zapisy na EDK Sulbiny.

 

10. Katechezy chrzcielne 21 i 28 marca po mszy św. o godz. 10:00 w kościele.

 

11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp.  Stanisław Boratyński, Karol Mikulski i Teresa Majewska. Wieczny odpoczynek…  

 

Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:   

- Kornel Grobelny, kaw. par. tut. i Joanna Gałka, panna z Kotowej Woli – zap. 3                                                                                            - Marek Pieńkosz, kaw. par. tut. i Natalia Szerszeń, panna, par. Huta Dąbrowa – zap. 2

 

----------------------------                                                                                                                            Monika Kuszyńska – wokalistka , była solistka Varius Manx. Jej świetnie rozwijającą się karierę przerwał w 2006 r. wypadek samochodowy, w wyniku którego musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Jednak dzięki determinacji, walce oraz niezłomnemu dążeniu do celu udało jej się odbudować swój świat na nowo i osiągać kolejne sukcesy. Brała udział w tel. programie muzycznym „Bitwa na głosy” oraz na festiwalu w Opolu. W 2015 r. reprezentowała nasz kraj na Eurowizji, jako pierwsza w historii artystka na wózku. Oprócz licznych koncertów angażuje się w działalność charytatywną, zwłaszcza na rzecz niepełnosprawnych. Ambasadorka Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.            

<<< Powrót
Dodano: 11 Marzec 2021
Odwiedzin: 130960