13 niedziela zwykła – 27 czerwca 2021r.

1) Od pierwszego lipca wakacyjny porządek odprawiania Mszy św. - w dni powszednie godz. 6.3o 8.oo i 17.3o, a w niedziele 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 18.oo i 20.oo. Transmisja Mszy św. przez internet tylko o godz. 10.oo

2) Bierzmowanie jutro, w poniedziałek, o godz. 17.oo

3) We wtorek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.3o 8.oo i 17.3o. Można uzyskać odpust zupełny za posługiwanie się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca św. lub Biskupa, pod warunkiem odmówienia wyznania wiary. Na Mszy wieczorowej będziemy polecać w modlitwie osobę Ojca św.

4) We wtorek również imieniny obchodzi ks. Paweł. Już dziś polecamy ks. Pawła naszej modlitwie życzymy wielu łask Bożych.

5) Z dniem 1 lipca kończy prace w naszej parafii ks. Michał Wawerski. Dziękujemy za pracę wśród nas, otwartość, kreatywność i życzymy na probostwie samych pięknych dni. Na miejsce ks. Michała przychodzi … ks. Michał Celej, wikariusz z Warszawic.

6) W tym tygodniu I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek nabożeństwo po Mszy o 17.3o, w sobotę o godz. 8.oo Zapraszamy do odnowy duchowej.

7) W piątek, 2 lipca pielgrzymka chorych do Kodnia. Organizujemy wyjazd, zapisy w zakrystii.

8) W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.oo. O godz. 17:30 spotkanie w sali pielgrzymkowej służby muzycznej. Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w tę posługę poprzez śpiew czy grę na instrumentach podczas tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę.

9) Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wpłaty na konto i ofiary składane w zakrystii wspierają utrzymanie naszej Świątyni – 2 po 200 zł, 100 zł.

10) Program odwiedzin rodzin:
Środa 30.06.  godz. 15.3o - ul. Polna oraz domy z Gracjanowa należące do parafii (3)
Sobota 3.07. od godziny 9.00 ul. Budzeń, Jutrzenki i Lazurowa (3)

11) Burmistrz Miasta Garwolin i Wójt Gminy Garwolin przypominają, że od 23 czerwca rozpoczęli pracę rachmistrzowie spisowi. Docierają oni do osób, które jeszcze się nie spisały. Warto pamiętać, że mamy ustawowy obowiązek spisania się.

12) Do wieczności w tym tygodniu odszedł: śp.  Szczepan Chruściel. Wieczny odpoczynek  racz mu  dać Panie…

Dodano: 03 Lipiec 2021