14 niedziela zwykła – 4 lipca 2021r.

1) Od 1 lipca wakacyjny porządek odprawiania Mszy św. - w dni powszednie godz. 6.3o 8.oo i 17.3o, a w niedziele 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 18.oo i 20.oo. Transmisja Mszy św. przez internet tylko o godz. 10.oo

2) Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.oo. O godz. 17.3o w Sali, spotkanie pielgrzymkowej służby muzycznej. Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w tę posługę poprzez śpiew czy grę na instrumentach podczas tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę.

3) W czwartek rozpoczął pracę w naszej parafii ks. Michał Celej. Ks. Michała witamy całym sercem i życzymy owocnej i pięknej pracy dla dobra naszej wspólnoty.

4) Spotkanie Koła Lektorów Świeckich w poniedziałek godz. 19.oo

5) W najbliższą niedzielę referendum, w którym mieszkańcy miasta będą mogli zabrać głos w sprawie określenia przeznaczenia budynku dawnej pralni 1. Pułku Strzelców Konnych.

6) Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wpłaty na konto i ofiary składane w zakrystii wspierają utrzymanie naszej Świątyni – 300 zł, 100 zł.

7) Kandydaci do bierzmowania absolwenci klas siódmych należący do naszej parafii, mogą składać karty zgłoszenia do bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.oo.

8) Program odwiedzin rodzin:

Poniedziałek 5.07. godz. 9.oo – ul. Żwirki i Wigury 4(1), 6(1), 8 i 10 (1)

15.3o – ul. Staszica (3)

Wtorek 6.07. godz. 9.oo – ul. Żwirki i Wigury 12, 14 oraz Jagodzińska 10

Środa 7.07.  godz. 15.3o - ul. Jagodzińska 12 (4)                                                                                                 Czwartek 8.07. godz. 9.oo – ul. Jagodzińska 14 (1)                                                                                      Piątek 9.07. godz. 15.3o - ul. Sikorskiego, Skilskiego, Królickiego i Hufca Orłów (3)                                                     Sobota 10.07. godz. 9.oo – ul. Kleeberga, Bema, Hubala, Puchalskiego (3)

9) Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza przez cały lipiec na krótką adorację po Mszy o godz. 8.oo. Prośby możemy składać do skrzynki.

10) W dniach 26-29 lipca, przy naszej Parafii odbędą się warsztaty wokalne dla młodzieży szkolnej prowadzone przez profesjonalną kadrę. Zajęcia indywidualne z zakresu techniki śpiewu i emisji głosu. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji u p. Damiana, naszego organisty.

11) Do wieczności w tym tygodniu odszedł: śp. Anna Tobiasz Kaczor i Maria Mitkowska. Wieczny odpoczynek  racz mu  dać Panie…

Dodano: 03 Lipiec 2021