15 niedziela zwykła – 11 lipca 2021r.

1) Dziś II niedziela miesiąca.  O godz. 9.3o czytanie kartek wspominkowych, zaś o 10.oo Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

2) Dzisiaj także absolwenci klas siódmych należący do naszej parafii, mogą składać karty zgłoszenia do bierzmowania po Mszy św. o godz. 8.oo.

3) Ponadto dziś w naszym mieście referendum, w którym mieszkańcy miasta mogą zabrać głos w sprawie określenia przeznaczenia budynku dawnej pralni 1. Pułku Strzelców Konnych.

4) W sobotę po Mszy o godz. 8.oo rozpoczęcie nowenny do św. Anny.

5) W następną niedzielę zapraszamy na 3 Niedzielę Rodzinną. W programie: Msza św. o godz. 12.oo, adoracja i konferencja.

6) Program odwiedzin rodzin:
Poniedziałek 12.07. godz.15.3o – ul. Jana Pawła II – 2 ks.                                                                                  godz. 17.oo  - blok nr 11 przy ul. Długiej – 2 ks.                                                                                                Jeśli ktoś chce przyjąć księdza w ramach wizyty duszpasterskiej, a do tej pory nie miał  możliwości, prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii.

7) Bóg zapłać za ofiarę na utrzymanie naszej Świątyni – 100 zł.

8) W dniach 26-29 lipca, przy naszej Parafii odbędą się warsztaty wokalne dla młodzieży szkolnej prowadzone przez profesjonalną kadrę. Zajęcia indywidualne z zakresu techniki śpiewu i emisji głosu. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji u p. Damiana, naszego organisty.

9) Z wielką radością chcemy powiedzieć, że od wczoraj nasza Parafia jest w posiadaniu relikwii bł. Carlo Acutisa, patrona wszystkich korzystających z internetu. O szczegółach instalacji przekażemy w późniejszym terminie.

10) Witamy wszystkich, którzy czas wakacji lub urlopu zdecydowali się spędzić na terenie naszej Parafii.

11) Do wieczności w tym tygodniu odszedł: śp. Jadwiga Ruta, Jadwiga Zając, Mieczysław Michalik, Ryszard Błażejczyk. Wieczny odpoczynek  racz mu  dać Panie…

Dodano: 10 Lipiec 2021