16 niedziela zwykła – 18 lipca 2021r.

1) Zapraszamy dziś na 3 Niedzielę Rodzinną. Msza św. o godz. 12.oo, adoracja i konferencja.

2) W czwartek Msza św. o godz. 12.oo. Na kartkach możemy składać nasze prośby i intencje.

3) W następną niedzielę gościć będziemy ks. Krzysztofa Białowąsa, który pracuje w Kongregacji ds. świętych w Rzymie. Ks. Krzysztof przybliży nam postać bł. Carlo Acutisa, którego relikwie znajdują się w naszej Parafii.

4) W następną niedzielę, Niedziela Pielgrzymkowa. Po każdej Mszy św. otrzymamy bliższe informacje na temat pątniczego szlaku i będziemy mogli wesprzeć finansowo naszą grupę.

5) Również  w następną niedzielę obchodzić będziemy wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i wszystkich podróżujących. Po Mszach św. będziemy święcić wszelkie pojazdy i będziemy się modlić się o błogosławieństwo dla ich użytkowników. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przekazane organizacji MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w zakupie środków transportu.

6) Trwa nowenna do św. Anny, patronki naszego Miasta, którą odprawiamy po Mszy wieczorem. Uroczyste obchody Dnia naszej Patronki rozpoczniemy w przyszłą niedzielę festynem rodzinnym w parafialnych ogrodach, a zakończymy Sumą Odpustową w poniedziałek 26 lipca. Więcej informacji na plakatach. Zapraszam osoby, bądź całe grupy, które chciałyby włączyć się w przygotowanie festynu.

7) W dniach 26-29 lipca, przy naszej Parafii odbędą się warsztaty wokalne dla młodzieży szkolnej prowadzone przez profesjonalną kadrę. Zajęcia indywidualne z zakresu techniki śpiewu i emisji głosu. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji u p. Damiana, naszego organisty.

8) Chcemy podziękować wszystkim naszym parafianom, którzy gościnnie i bardzo życzliwie przyjmowali nas w domach, dziękujemy za wspólną modlitwę i możliwość rozmowy, dziękujemy za złożone ofiary. W tym roku wypadło to zupełnie w nietypowym czasie niż do tej pory. Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim.

9) Witamy wszystkich, którzy czas wakacji lub urlopu spędzają na terenie naszej Parafii.

10) Do wieczności w tym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janinę Krzysztoszek i Leona Mikulskiego. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…

Dodano: 18 Lipiec 2021