21 niedziela zwykła – 22 sierpnia 2021r.

1) Dziś – o godz. 10.oo Parafialne Dożynki. Dziękujemy Panu Bogu za codzienny chleb, doceniamy ciężką pracę rolników i prosimy o błogosławieństwo.

2) Społeczność Rękodzielników zaprasza na Festiwal Rękodzieła i Tradycji. Rozpoczęcie o godz. 14.oo na „Kwadracie”

3) W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w kościele o godz. 6.3o 8.oo 12.oo i 17.3o.  W kaplicy w Głoskowie Msza św. odpustowa o godz. 16.oo. O godz. 17.3o na cmentarzu poświęcenie pomnika ks. prał. Juliana Jóźwika.

4) W sobotę w Leśnej Podlaskiej spotkanie  Kółek Różańcowych. Zapraszamy do wyjazdu. Wyjazd o godz. 7.30.

5) Wszystkim naszym Gościom spędzającym czas wakacji lub urlopu na terenie Parafii życzymy udanego wypoczynku..

6) Polecajmy Bożemu Miłosierdziu naszych bliskich zmarłych, a zwłaszcza zmarłych w tym tygodniu: śp. Feliks Stanieta, Apolinary Grzegrzółka, Stanisław Polański. Wieczny odpoczynek  racz im  dać Panie…

Dodano: 30 Sierpień 2021