22 niedziela zwykła – 29 sierpnia 2021r.

1) Dziś – po każdej Mszy św. z polecenia Biskupa Kazimierza Grudy, w odpowiedzi na apel KEP w sprawie dnia Solidarności z Afgańczykami, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby cierpiących mieszkańców Afganistanu.

2) Od 1 września (środa) wracamy do stałego porządku odprawiania Mszy św. - w dni powszednie godz. 6.3o 7.oo 8.oo i 17.3o,  zaś w niedziele 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 16.3o i 18.oo. Transmisja Mszy św. przez internet tylko o godz. 10.oo

3) Z dniem 1 września kończy prace w naszej parafii ks. Andrzej Danieluk. Dziękujemy za pracę wśród nas, otwartość i sumienność. Ks. Andrzej zostaje proboszczem parafii Ostrówki. Na miejsce ks. Andrzeja przychodzi … ks. Michał Buczyński, wikariusz z Miętnego.

4) W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.  Msza św. Głosków – godz. 8.oo, w kościele - godz. 9.oo dla I LO im. Marszałka J. Piłsudskiego, godz. 10.oo dla SP nr 1, godz. 11.oo  KLO. Poświęcenie tornistrów w następną niedzielę o godz. 12.oo. Zapraszamy dzieci oraz rodziców.

5) W środę przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i o wszystkich ofiarach wojny. Uroczystości rozpoczną się o godz. 4.45 na cmentarzu wojennym w Garwolinie.

6) W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.

7) W tym tygodniu I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek nabożeństwo po Mszy o 17.3o, w sobotę o godz. 8.oo. Zapraszamy do odnowy duchowej.

8) W piątek po Mszy wieczorowej w sali parafialnej pierwsze powakacyjne spotkanie KSMu. Zapraszamy również wszystkich chętnych którzy chcieliby wstąpić w szeregi tego stowarzyszenia.

9) W sobotę zbiórka ministrantów o 10.00 w salce parafialnej.

10) W przyszłą niedzielę –
- zbiórka pod kościołem na leczenie Agaty Goliszewskiej, na Garwolance natomiast piknik charytatywny pod hasłem: „Dobre serce mamy, dlatego Agatę wspieramy!”
- Mszą św. o 8.00 rozpoczną się katechezy dla narzeczonych przed zawarciem małżeństwa, po Mszy katechezy w auli KLO
- po Mszy św. o godz. 8.oo w kościele pierwsza część katechez chrzcielnych, druga część w kolejną niedzielę
- adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.oo z racji I niedzieli miesiąca
- na Mszy o godz. 18.oo rozpoczęcie roku harcerskiego, a po niej Apel harcerski