Ogłoszenia duszpasterskie

28 niedziela zwykła – 10 października 2021r.

 

1) W dzisiejszą niedzielę – 

- 9.3o czytanie kartek wspominkowych, g. 10.oo Msza św. za zm. polecanych w wypominkach
- Dzień Papieski, ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia
- spotkanie z Jackiem Pulikowskim w parafii MB Częstochowskiej. Początek – godz. 14.oo. Temat – Więź małżeńska i rodzinna a szczęście.
- Skauci Europy oferują kremówki (5zł), dochód przeznaczony na działalność jednostek. Po Mszy o 10.oo piknik rodzinny na Skwerze Solidarności.

 

2) Centrum Sportu i Kultury zaprasza w przyszłą niedzielę na koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie z okazji Dnia Papieskiego. Orkiestra wykona utwory poświęcone św. Janowi Pawłowi II oraz pieśni lubiane przez papieża. Koncert o godz. 16.oo w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Wstęp wolny.

 

3) We wtorek o 18.00 zapraszamy na różaniec dla dzieci z klas 1, 2 i 3 SP w ramach przygotowania do I Komunii św.

 

4) W środę z racji 13 dnia miesiąca ostatni w tym roku różaniec fatimski o godz. 17.3o

 

5) W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.

 

6) Również w czwartek obchodzić będziemy Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy w modlitwie o naszych nauczycielach i wychowawcach.

 

7) W czwartek w parafii w Sulbinach o godz. 18.oo Msza św. dla kobiet z adoracją NS, po niej konferencja pt. „Kobieta obdarowana”. Gościem specjalnym będzie Izabela Antosiewicz, trenerka mocnych stron.

 

8) W piątek o godz. 12.oo w naszej Kolegiacie Msza św., a później pochówek dzieci utraconych. Modlitwie przewodniczył będzie ks. bp Grzegorz Suchodolski.

 

9) 15 października w piątek mija termin zgłaszania dzieci z klas 3 SP, które mają przyjąć I Komunie św. W naszej parafii. Prosimy rodziców, którzy nie złożyli jeszcze karty zgłoszeniowej o dostarczenie jej do piątku włącznie oraz odbiór pakietów przygotowujących do I Komunii św.

 

10) W sobotę próba zespołu dziecięcego o godz. 11.oo

 

11) Wydział Duszpasterstwa Rodzin zaprasza na kurs „Powrót i Odnowa”. Jest to forma grupowej terapii dla kobiet, które w przeszłości doświadczyły w swoim życiu aborcji. Kurs jest okazją do tego, by w atmosferze bezpieczeństwa i współczucia przyjąć uzdrowienie i odnowę w tej dziedzinie swojego życia. Początek 19 października. Szczegółowe informacje znajdziemy w gablocie.

 

12) W przyszłą niedzielę – 
- będziemy gościć ks. Adama Romaniuka misjonarza z Rosji
- po mszy o godz. 8.oo I Część katechez chrzcielnych (w kościele)
- o godz. 11.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów
- od 14.30 Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie i Domowego Kościoła

 

13) W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy.

 

14) Polecajmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych: śp. Marię Magdalenę Żak, Tadeusza Piętkę, Jadwigę Sikora, Zbigniewa Osińskiego. Wieczny odpoczynek  racz im  dać Panie…

<<< Powrót
Dodano: 11 Październik 2021
Odwiedzin: 136765