30 niedziela zwykła – 24 października 2021r.

1) W dzisiejszą niedzielę –

- rozpoczyna się Tydzień Misyjny, ofiary na tacę przeznaczone na misje

- po Mszy o 8.oo II katecheza chrzcielna (w kościele)

2) Spotkanie koła lektorów w poniedziałek po mszy wieczorowej.

3) We wtorek, 26 dnia miesiąca nowenna do św. Anny połączona z różańcem.

4) W ramach programu „Być bliżej”, który realizuje nasza Parafia zapraszamy na spotkanie z Jankiem Melą oraz Małgosią Grzegrzółka. „Niemożliwe? czy tylko wymówka? Jak przekraczać własne granice.”  Oboje przeżywając swoją niepełnosprawność odpowiedzą nam na te pytania. Spotkanie w środę po Mszy wieczorem. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.

5) W czwartek liturgiczne wspomnienie patronów diecezji św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

6) W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.

7) Również w czwartek o 18.00 zapraszamy na różaniec dzieci z klas 1, 2 i 3 SP w ramach przygotowania do I Komunii św.

8) W sobotę próba zespołu dziecięcego o godz. 13.00

9) W następną niedzielę –

- po Mszy św. o godz. 18.00 w wigilię Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci i młodzież na Marsz Świętych. Z lampionami w rękach przy śpiewie religijnych pieśni przejdziemy ulicami naszego miasta. Zachęcamy do przebrania się za jakiegoś świętego. Najlepsze stroje zostaną nagrodzone, nagroda główna – ROWER.

10) Na bocznych ołtarzach oraz na ławkach wyłożone są kartki wypominkowe. Bardzo serdecznie prosimy wypełniać czytelnie z podaniem nazwy ulicy lub miejscowości, z którą mają być czytane.      W naszej parafii przez cały listopad codziennie różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

11) Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego. 1 listopada Msze św. w kościele: o godz. 6.3o, 8.oo, 10.oo i 18.oo. Msza św. w Głoskowie o godz. 8.oo. Msze św. na cmentarzu o godz. 9.oo, 12.oo i 18.oo. O godz. 11.3o procesja po cmentarzu i modlitwa za zmarłych, zaś o godz. 12.oo  uroczysta Msza św., po której będą poświęcone nowe pomniki i nagrobki naszych bliskich. Różaniec w tym dniu po Mszy św. o godz. 18.oo na cmentarzu.

12) 2 listopada Msze św. w kościele o godz.6.3o i 8.oo. Msze św. na cmentarzu o godz. 10.oo i 18.oo. Różaniec za zmarłych po Mszy św. o godz. 18.oo na cmentarzu.

13) Komunikat KEP….

14) Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Jadwigę Zalewską. Wieczny odpoczynek  racz im  dać Panie…

Dodano: 28 Październik 2021