32 niedziela zwykła – 7 listopada 2021r.

1) W dzisiejszą niedzielę –
- Mszą św. o 8.oo rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych, po Mszy katechezy w auli KLO
- po Mszy o 10.oo wystawienie Najświętszego Sakr., adoracja i procesja z racji I niedzieli miesiąca

2) Dzisiaj różaniec za zmarłych o godzinie 11.3o na cmentarzu, a po nim Msza św.

3) Jeszcze jutro w kaplicy cmentarnej o godz. 17.oo różaniec za zmarłych, a po nim Msza św. Od wtorku już w kościele.
Na wioskach:
wtorek – godz. 17.oo – Głosków, Dudka, Łętów ( w kaplicy w Głoskowie)
czwartek – godz. 17.oo – Puznów
niedziela - godz. 15.oo - Os. Leszczyny (ul. Andersa, Sławińska, Cicha) oraz Żabieniec
wtorek 16.11. – godz. 17.oo – Niecieplin oraz Jagodne

4) Przyjmujemy jeszcze kartki wypominkowe. Przez cały listopad odmawiamy różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W ciągu roku w każdą 2 niedzielę miesiąca o godz. 9.3o różaniec, a o godz. 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

5) W czwartek 11 listopada, rocznica Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszego Kraju i w jego obronie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny o godz. 10.oo. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.3o,7.0o, 8.oo 10.oo 12.oo i 17.3o. O godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.

6) W sobotę odbędą się spotkania w grupach dla młodzieży  przygotowującej się do bierzmowania:
- o 10.oo SP nr 5, SP Michałówka i SP Głosków,
- o 11.oo SP nr 1,
- o 12.oo SP nr 2.

7) W sobotę próba zespołu dziecięcego o godz. 13.oo

8) W następną niedzielę –
- ofiary do puszek w ramach Dnia Solidarności z Kościołem prześladowanym
- po Mszy św. o godz. 8.oo II część katechez dla narzeczonych w auli KLO
- godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych oraz Msza św.

9) O godz. 19.oo w przyszłą niedzielę koncert patriotyczny Macieja Miecznikowskiego w ramach programu realizującego przez naszą Parafię „Być bliżej” oraz wpisującego się w obchody Narodowego Święta Niepodległości.

10) Na cmentarzu w centralnej części, przy garażu blaszaku oraz przy bramie obok domu pogrzebowego znajdują się wydzielone miejsca na szklane znicze przeznaczone do recyklingu.

11) Do 21 listopada w nieprzekraczalnym terminie prosimy rodziców, którzy nie zgłosili jeszcze dzieci do I komunii św., o złożenie deklaracji. Po 21 listopada zgłoszone dzieci będą miały I komunii św. w innym czasie.

12) Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Edwarda Matusiaka, Teresę Piesiewicz oraz wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

Dodano: 08 Listopada 2021