Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022r.

1) Dzisiejsza niedziela – Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
- Po Mszy św. o godz. 8.oo, w auli KLO, rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych.
- Spotkanie opłatkowe pielgrzymów Grupy 7A po Mszy św. o 10.oo w sali KLO za aulą.
- Po Mszy św. o godz. 12.oo konferencja dla rodziców klas 8 przygotowujących swoje dzieci do Bierzmowania.
- czytanie kartek wypominkowych o 17.3o (os. Jagodzińska, ul. Zagrodowa, Polska, Jana Pawła II, Niecieplin)

2) W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach uczestników Liturgii.

3) W piątek rozpoczynamy nowennę do bł. Męczenników z Pratulina.

4) W sobotę w auli KLO katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
9.00-10.00 gr. 1 (dzieci uczące się w SP nr 1)
10.30-11.30 gr. 2 (dzieci uczące się w SP nr 2, Głoskowie oraz innych szkołach)

5) W przyszłą niedzielę koncert kolęd w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej i Przyjaciół. Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy po Mszy o 18.oo.

6) Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie Świątyni – 2 po 100 zł, 150 zł. 200 zł.

7) Informujemy, że do końca stycznia młodzież z klas 7 składa deklaracje do Bierzmowania i odbiera indeksy.

8) Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Stanisława Pałyska, Sabina Mikulska, Dariusz Knioła i Teresa Obuchowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Dodano: 10 Styczeń 2022