Ideologia gender – ochroń swoje dziecko!

Na naszych oczach dokonuje się rewolucja seksualna jako nowa rewolucja kulturowa. Mająca za swój program ideologię gender, która opiera się na założeniu, że ludzka płeć i preferencje seksualne są wynikiem uwarunkowań kulturowych, a nie biologicznych, dlatego też mogą być przez człowieka swobodnie określane, kształtowane i wybierane.  Według tej „nowoczesnej” koncepcji nie rodzimy się albo kobietami albo mężczyznami, ale jesteśmy takimi dopiero tworzeni, „lepieni” przez społeczeństwo. Inaczej mówiąc – to kultura tworzy płeć, nie biologia. Możemy jednak być stworzeni także inaczej (albo sami możemy się tak „stworzyć”) - jako geje, lesbijki, biseksualiści, transseksualiści, uprawiający kazirodztwo, sadomasochiści i tak dalej. To także są pełno uprawnione „płcie” - tak samo „normatywne”, jak bycie kobietą albo mężczyzną. Te problemy dotykają dzisiaj nas bezpośrednio. Szczególnie w przedszkolach, finansowanych przez Unię Europejską, funkcjonuje zalecenie, aby wdrażać podstawy gender. Dzieci bawią się w zabawy, których celem jest identyfikowanie swojej płci. Dla potrzeb gender zmienia się tradycyjne bajki, jak na przykład o Kopciuszku. Na łamach „Gościa Niedzielnego” można było przeczytać, że ideologię gender serwowano dzieciom w klasycznych bajkach, w których opowieść o Kopciuszku przerobiono na bajkę o Kopciuchu, a historie o dzielnych rycerzach zastąpiono opowieściami o „rycerkach”. Ponadto dzieci miały przynosić do przedszkola ulubione lalki i przytulanki, aby następnie przebierać je na zmianę: w spodnie, a następnie w spódniczki. Jak czytamy w komunikacie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy pomysł zmiany bajek, że książę już nie ratuje księżniczki, tylko to księżniczka ma ratować księcia - to jeden z elementów programu, jaki wprowadza się do przedszkoli w Polsce. Gabriele Kuby podczas swojego wykładu w Piastowie podała przykład piosenki z polskiego projektu przedszkoli równościowych, jakiej uczy się przedszkolaki: „gram z kim chcę grać, bawię się w co chcę i płeć mnie nie ogranicza, czy jestem chłopcem czy dziewczynką, płeć mnie nie ogranicza”. Może być tak, że pewnego dnia Twoje dziecko przyjdzie do domu i powie: „Mamusiu! Dlaczego zmusiłaś mnie do bycia dziewczynką? Przecież pani powiedziała, że  równie dobrze mogę być chłopakiem.

Warto przeczytać artykuły m.in.

Debata: Gender - nadzieja czy spustoszenie?

Szokująca indoktrynacja w przedszkolach. „Rycerki” i „Kopciuch” w służbie ideologii gender

Zapraszamy do obejrzenia niniejszego filmu,
który zniszczył gender studies w Norwegii
.
Może on bardzo pomóc w rozumieniu, jakie zagrożenie niesie gender.

Dodano: 14 Grudzień 2013
Gimnazjum NR 6 -  Ideologia gender – ochroń swoje dziecko!